|
|
|
[Kolejka 1] 19-20 sierpnia 2023
|
Zwolenianka Zwoleń |
2 : 2 |
Zawisza Sienno |
KS Chomentów |
1 : 7 |
Młodzik 18 Radom |
KS Maków |
2 : 2 |
Gryfia Mirów |
KS Jastrząb |
1 : 1 |
Iłżanka Kazanów |
Legion Glowaczów |
2 : 3 |
KS Magnuszew |
Iskra Gózd |
1 : 1 |
Krępianka Rzeczniów |
Energia II Kozienice |
2 : 2 |
Skaryszewianka Skaryszew |
[Kolejka 2] 26-27 sierpnia 2023
|
Zawisza Sienno |
2 : 2 |
Skaryszewianka Skaryszew |
Krępianka Rzeczniów |
3 : 0 |
Energia II Kozienice |
KS Magnuszew |
5 : 0 |
Iskra Gózd |
Iłżanka Kazanów |
1 : 0 |
Legion Glowaczów |
Gryfia Mirów |
2 : 1 |
KS Jastrząb |
Młodzik 18 Radom |
5 : 1 |
KS Maków |
Zwolenianka Zwoleń |
4 : 1 |
KS Chomentów |
[Kolejka 3] 2-3 września 2023
|
KS Chomentów |
0 : 5 |
Zawisza Sienno |
KS Maków |
2 : 3 |
Zwolenianka Zwoleń |
KS Jastrząb |
0 : 4 |
Młodzik 18 Radom |
Legion Glowaczów |
7 : 1 |
Gryfia Mirów |
Iskra Gózd |
2 : 6 |
Iłżanka Kazanów |
Energia II Kozienice |
1 : 1 |
KS Magnuszew |
Skaryszewianka Skaryszew |
3 : 0 |
Krępianka Rzeczniów |
[Kolejka 4] 9-10 września 2023
|
Zawisza Sienno |
3 : 0 |
Krępianka Rzeczniów |
KS Magnuszew |
2 : 3 |
Skaryszewianka Skaryszew |
Iłżanka Kazanów |
3 : 1 |
Energia II Kozienice |
Gryfia Mirów |
3 : 0 |
Iskra Gózd |
Młodzik 18 Radom |
4 : 0 |
Legion Glowaczów |
Zwolenianka Zwoleń |
4 : 0 |
KS Jastrząb |
KS Chomentów |
2 : 3 |
KS Maków |
[Kolejka 5] 16-17 września 2023
|
KS Maków |
0 : 3 |
Zawisza Sienno |
KS Jastrząb |
3 : 2 |
KS Chomentów |
Legion Glowaczów |
3 : 4 |
Zwolenianka Zwoleń |
Iskra Gózd |
1 : 3 |
Młodzik 18 Radom |
Energia II Kozienice |
3 : 3 |
Gryfia Mirów |
Skaryszewianka Skaryszew |
1 : 0 |
Iłżanka Kazanów |
Krępianka Rzeczniów |
2 : 3 |
KS Magnuszew |
[Kolejka 6] 23-24 września 2023
|
Zawisza Sienno |
8 : 0 |
KS Magnuszew |
Iłżanka Kazanów |
0 : 1 |
Krępianka Rzeczniów |
Gryfia Mirów |
5 : 1 |
Skaryszewianka Skaryszew |
Młodzik 18 Radom |
1 : 1 |
Energia II Kozienice |
Zwolenianka Zwoleń |
1 : 0 |
Iskra Gózd |
KS Chomentów |
1 : 5 |
Legion Glowaczów |
KS Maków |
3 : 0 |
KS Jastrząb |
[Kolejka 7] 30 września-1 października 2023
|
KS Jastrząb |
0 : 6 |
Zawisza Sienno |
Legion Glowaczów |
3 : 1 |
KS Maków |
Iskra Gózd |
1 : 1 |
KS Chomentów |
Skaryszewianka Skaryszew |
1 : 2 |
Młodzik 18 Radom |
Krępianka Rzeczniów |
0 : 5 |
Gryfia Mirów |
KS Magnuszew |
1 : 4 |
Iłżanka Kazanów |
Zwolenianka Zwoleń |
3 : 2 |
Energia II Kozienice |
[Kolejka 8] 7-8 października 2023
|
Zawisza Sienno |
4 : 2 |
Iłżanka Kazanów |
Gryfia Mirów |
4 : 2 |
KS Magnuszew |
Młodzik 18 Radom |
4 : 1 |
Krępianka Rzeczniów |
Zwolenianka Zwoleń |
4 : 2 |
Skaryszewianka Skaryszew |
KS Chomentów |
0 : 0 |
Energia II Kozienice |
KS Maków |
1 : 0 |
Iskra Gózd |
KS Jastrząb |
0 : 2 |
Legion Glowaczów |
[Kolejka 9] 14-15 października 2023
|
Legion Glowaczów |
2 : 0 |
Zawisza Sienno |
Iskra Gózd |
4 : 0 |
KS Jastrząb |
Energia II Kozienice |
4 : 1 |
KS Maków |
Skaryszewianka Skaryszew |
3 : 1 |
KS Chomentów |
Krępianka Rzeczniów |
2 : 3 |
Zwolenianka Zwoleń |
KS Magnuszew |
2 : 3 |
Młodzik 18 Radom |
Iłżanka Kazanów |
4 : 3 |
Gryfia Mirów |
[Kolejka 10] 21-22 października 2023
|
Zawisza Sienno |
9 : 0 |
Gryfia Mirów |
Młodzik 18 Radom |
2 : 2 |
Iłżanka Kazanów |
Zwolenianka Zwoleń |
4 : 3 |
KS Magnuszew |
KS Chomentów |
1 : 1 |
Krępianka Rzeczniów |
KS Maków |
0 : 3 |
Skaryszewianka Skaryszew |
KS Jastrząb |
2 : 1 |
Energia II Kozienice |
Legion Glowaczów |
6 : 1 |
Iskra Gózd |
[Kolejka 11] 28-29 października 2023
|
Iskra Gózd |
1 : 5 |
Zawisza Sienno |
Energia II Kozienice |
2 : 2 |
Legion Glowaczów |
Skaryszewianka Skaryszew |
8 : 0 |
KS Jastrząb |
Krępianka Rzeczniów |
3 : 2 |
KS Maków |
KS Magnuszew |
3 : 2 |
KS Chomentów |
Iłżanka Kazanów |
2 : 7 |
Zwolenianka Zwoleń |
Gryfia Mirów |
3 : 6 |
Młodzik 18 Radom |
[Kolejka 12] 4-5 listopada 2023
|
Zawisza Sienno |
1 : 0 |
Młodzik 18 Radom |
Zwolenianka Zwoleń |
3 : 3 |
Gryfia Mirów |
KS Chomentów |
2 : 3 |
Iłżanka Kazanów |
KS Maków |
3 : 0 |
KS Magnuszew |
KS Jastrząb |
1 : 3 |
Krępianka Rzeczniów |
Legion Glowaczów |
1 : 3 |
Skaryszewianka Skaryszew |
Iskra Gózd |
1 : 1 |
Energia II Kozienice |
[Kolejka 13] 11-12 listopada 2023
|
Energia II Kozienice |
0 : 3 |
Zawisza Sienno |
Skaryszewianka Skaryszew |
1 : 0 |
Iskra Gózd |
Krępianka Rzeczniów |
3 : 4 |
Legion Glowaczów |
KS Magnuszew |
5 : 3 |
KS Jastrząb |
Iłżanka Kazanów |
3 : 2 |
KS Maków |
Gryfia Mirów |
2 : 0 |
KS Chomentów |
Młodzik 18 Radom |
2 : 1 |
Zwolenianka Zwoleń |
[Kolejka 14] 23-24 marca 2024
|
Zawisza Sienno |
0 : 1 |
Zwolenianka Zwoleń |
Młodzik 18 Radom |
4 : 1 |
KS Chomentów |
Gryfia Mirów |
3 : 0 |
KS Maków |
walkower |
Iłżanka Kazanów |
7 : 0 |
KS Jastrząb |
KS Magnuszew |
0 : 1 |
Legion Glowaczów |
Krępianka Rzeczniów |
3 : 1 |
Iskra Gózd |
Skaryszewianka Skaryszew |
8 : 0 |
Energia II Kozienice |
[Kolejka 15] 30 marca 2024
|
Skaryszewianka Skaryszew |
2 : 1 |
Zawisza Sienno |
Energia II Kozienice |
3 : 0 |
Krępianka Rzeczniów |
Iskra Gózd |
11 : 0 |
KS Magnuszew |
Legion Glowaczów |
0 : 2 |
Iłżanka Kazanów |
KS Jastrząb |
3 : 2 |
Gryfia Mirów |
KS Maków |
3 : 5 |
Młodzik 18 Radom |
KS Chomentów |
4 : 4 |
Zwolenianka Zwoleń |
[Kolejka 16] 6-7 kwietnia 2024
|
Zawisza Sienno |
8 : 1 |
KS Chomentów |
Zwolenianka Zwoleń |
4 : 1 |
KS Maków |
Młodzik 18 Radom |
2 : 0 |
KS Jastrząb |
Gryfia Mirów |
2 : 2 |
Legion Glowaczów |
Iłżanka Kazanów |
0 : 2 |
Iskra Gózd |
KS Magnuszew |
3 : 3 |
Energia II Kozienice |
Krępianka Rzeczniów |
2 : 2 |
Skaryszewianka Skaryszew |
[Kolejka 17] 13-14 kwietnia 2024
|
Krępianka Rzeczniów |
1 : 3 |
Zawisza Sienno |
Skaryszewianka Skaryszew |
1 : 1 |
KS Magnuszew |
Energia II Kozienice |
2 : 2 |
Iłżanka Kazanów |
Iskra Gózd |
3 : 0 |
Gryfia Mirów |
Legion Glowaczów |
3 : 2 |
Młodzik 18 Radom |
KS Jastrząb |
1 : 2 |
Zwolenianka Zwoleń |
KS Maków |
5 : 0 |
KS Chomentów |
[Kolejka 18] 20-21 kwietnia 2024
|
Zawisza Sienno |
5 : 0 |
KS Maków |
KS Chomentów |
4 : 2 |
KS Jastrząb |
Zwolenianka Zwoleń |
3 : 1 |
Legion Glowaczów |
Młodzik 18 Radom |
5 : 0 |
Iskra Gózd |
Gryfia Mirów |
0 : 3 |
Energia II Kozienice |
Iłżanka Kazanów |
0 : 3 |
Skaryszewianka Skaryszew |
KS Magnuszew |
2 : 1 |
Krępianka Rzeczniów |
[Kolejka 19] 27-28 kwietnia 2024
|
KS Magnuszew |
- |
Zawisza Sienno |
Krępianka Rzeczniów |
- |
Iłżanka Kazanów |
Skaryszewianka Skaryszew |
- |
Gryfia Mirów |
Energia II Kozienice |
- |
Młodzik 18 Radom |
Iskra Gózd |
- |
Zwolenianka Zwoleń |
Legion Glowaczów |
- |
KS Chomentów |
KS Jastrząb |
- |
KS Maków |
[Kolejka 20] 4-5 maja 2024
|
Zawisza Sienno |
- |
KS Jastrząb |
KS Maków |
- |
Legion Glowaczów |
KS Chomentów |
- |
Iskra Gózd |
Młodzik 18 Radom |
- |
Skaryszewianka Skaryszew |
Gryfia Mirów |
- |
Krępianka Rzeczniów |
Iłżanka Kazanów |
- |
KS Magnuszew |
Energia II Kozienice |
- |
Zwolenianka Zwoleń |
[Kolejka 21] 11-12 maja 2024
|
Iłżanka Kazanów |
- |
Zawisza Sienno |
KS Magnuszew |
- |
Gryfia Mirów |
Krępianka Rzeczniów |
- |
Młodzik 18 Radom |
Skaryszewianka Skaryszew |
- |
Zwolenianka Zwoleń |
Energia II Kozienice |
- |
KS Chomentów |
Iskra Gózd |
- |
KS Maków |
Legion Glowaczów |
- |
KS Jastrząb |
[Kolejka 22] 18-19 maja 2024
|
Zawisza Sienno |
- |
Legion Glowaczów |
KS Jastrząb |
- |
Iskra Gózd |
KS Maków |
- |
Energia II Kozienice |
KS Chomentów |
- |
Skaryszewianka Skaryszew |
Zwolenianka Zwoleń |
- |
Krępianka Rzeczniów |
Młodzik 18 Radom |
- |
KS Magnuszew |
Gryfia Mirów |
- |
Iłżanka Kazanów |
|
Gryfia Mirów |
- |
Zawisza Sienno |
Iłżanka Kazanów |
- |
Młodzik 18 Radom |
KS Magnuszew |
- |
Zwolenianka Zwoleń |
Krępianka Rzeczniów |
- |
KS Chomentów |
Skaryszewianka Skaryszew |
- |
KS Maków |
Energia II Kozienice |
- |
KS Jastrząb |
Iskra Gózd |
- |
Legion Glowaczów |
|
Zawisza Sienno |
- |
Iskra Gózd |
Legion Glowaczów |
- |
Energia II Kozienice |
KS Jastrząb |
- |
Skaryszewianka Skaryszew |
KS Maków |
- |
Krępianka Rzeczniów |
KS Chomentów |
- |
KS Magnuszew |
Zwolenianka Zwoleń |
- |
Iłżanka Kazanów |
Młodzik 18 Radom |
- |
Gryfia Mirów |
|
Młodzik 18 Radom |
- |
Zawisza Sienno |
Gryfia Mirów |
- |
Zwolenianka Zwoleń |
Iłżanka Kazanów |
- |
KS Chomentów |
KS Magnuszew |
- |
KS Maków |
Krępianka Rzeczniów |
- |
KS Jastrząb |
Skaryszewianka Skaryszew |
- |
Legion Glowaczów |
Energia II Kozienice |
- |
Iskra Gózd |
|
Zawisza Sienno |
- |
Energia II Kozienice |
Iskra Gózd |
- |
Skaryszewianka Skaryszew |
Legion Glowaczów |
- |
Krępianka Rzeczniów |
KS Jastrząb |
- |
KS Magnuszew |
KS Maków |
- |
Iłżanka Kazanów |
KS Chomentów |
- |
Gryfia Mirów |
Zwolenianka Zwoleń |
- |
Młodzik 18 Radom |